Sıvı Gübre Dağıtma Tankı

SIVI GÜBRE DAĞITMA TANKI

A grotiger Sıvı Gübre Dağıtma Tankı Organik madde içeriği zengin hayvan gübresinin seperatör yardımı ile katı ve sıvı halinin ayrılması sonucu elde edilen sıvı veya katı oranı max. %15 olan gübrenin arazi yüzeyine dağıtılması için geliştirilmiştir. Özel seçilmiş pompa ve mekanik makine yapısı sayesinde sıvı gübrenin tarla yüzeyine homojen bir şekilde dağıtılması sağlanmaktadır.

M akine üzerinde bulunan pompa yardımıyla vakum ile çekilen sıvı gübre, gübre havuzundan kısa sürede ve zarar oluşturmayacak emniyette çekilebilmektedir. Emniyetli ve hidrolik sistemle çalışan sürgülü vanalar, vakum ve boşaltma hattının yoğunluğunu ayarlamakta ve böylece gübrenin istenilen oranda tanka doldurulması ve arazi yüzeyine püskürtülmesini sağlamaktadır. Opsiyonlu olarak makine üzerine akuple edilen üst atıcı sistem sayesinde daha geniş dağıtma alanı elde edilmektedir. Garanti sürecinde yerli üretimin getirdiği hızlı çözüm avatajı sayesinde makinelerin arıza sürelerini minimuma indirmeyi amaçlayan firmamız, Agrotiger Tarım Makineleri sahiplerinin maksimum memnuniyeti ve kazancını ön planda tutmaktadır.
.

pdf

Broşür

play

Video


Homojen Dağılım

Gübrenin tarla üzerine homojen bir şekilde dağılmasını sağlamaktadır.

Emniyetli Sistem

Emniyetli çalışma prensibi ile, kolay ve etkili kullanım.
 

Hızlı Çözüm

Yerli Üretiminde verdiği avantajlarımız sayesinde hızlı çözümler ile sizleri bekletmeden en kısa sürede en fazla verimi almanızı sağlıyoruz.

Maksimum Verim

Ergonomik tasarımı sayesinde en fazla verim, maksimum memnuniyet.

TEKNİK ÖZELLİKLER

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.