Taş Kırma Makinesi

TAŞ KIRMA MAKİNESİ

A grotiger CRUSHER 1500 Taş Kırma Makinası , traktör kuyruk mili ile hareketini sağlamaktadır. Traktör hidrolik askı kollarına bağlanan Taş Kırma Makinası, tarla yüzeyindeki ve 12-20 cm toprak altındaki taşları, özel yapılı ithal elmas bıçakları yardımıyla kırmaktadır. Kırma işlemi 32 adet elmas bıçak ve 25 mm kalınlığında HARDOX çene arasında gerçekleşmektedir. Makine iç kısmı, aşınmaya dayanımlı özel yapılı hardox 12 mm saclar ile donatılmıştır. Makine; taşlı tarlalar, meyve bahçeleri, seralar, sahil kenarları ve tarıma elverişli hale gelebilecek, taş yoğunluğu bulunan bütün arazilerde kullanılmaktadır. Arazi yüzeyindeki taşların kırılması ile toprak, tarıma ve özel kulanıma elverişli hale gelmekte ve toprak içerisine taş vb. ürünlerde bulunan mineral maddeler bırakılmaktadır. Böylece tarım arazilerinden alınan verim artmakta ve kimyasal gübre kullanımı azalmaktadır.
T aş kırma ve dağıtma makinası yüzey üzerinde ki 20 cm'e kadar olan taşları toprağa kazandırarak maksimum verim elde etmenizi sağlar. Taşlık arazilerde üst düzey verim ve işlenilebilirlik sunan taş kırma makinası, en fazla verimi almanız için dizayn edilmiştir. Aynı zamanda yol yapım işlemlerinde de de kullanılabilmektedir.
.

pdf

Broşür

play

Video


Taştaki Mineral

Taşları Kırarak taştaki mineral ve elementleri toprağa homejen karıştırarak toprağı sadece daha işlenilebilir değil aynı zamanda daha verimli kılar.

İşleme Yapısı

Yüzeydeki 15-20 cm çapındaki taşları kırmaya yardımcı olur. İşleme derinliği toprağın yapısına göre 12-20 cm arasındadır.
 

Çalışma Hızı

Çalışma hızı minimum 0,2- 0,9 km olacak şekilde saatte 800-1200 m² alanı işlemeye yardımcı olur.

Kullanım Alanları

Taşlık Alanları tarıma elverişli hale getirilmesine kolaylık sağlamasını yanı sıra, yol yapım bakım ve onarımında da kullanılmaktadır.

TEKNİK ÖZELLİKLER

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.