Yem Karma Makinesi

YEM KARMA MAKİNESİ

A grotiger Yem Karma Ve Dağıtma Makinesi traktör kuyruk mili ile hareketini sağlamaktadır. Çeki halkası ile traktöre bağlanan yem karma ve dağıtma makinalarımız bütün fonksiyonlarını hidrolik elemanlar vasıtasıyla yapmaktadır. Makine, traktörden alınan kuyruk mili hareketini, planet rediktöre ve oradan da dişli kutusuna iletmektedir. Makine üzerinde mevcut yağlama rediktörü, Traktör kuyruk mili hareketi ile yağ pompasını çalıştırmaktadır. Makine üzerinde bütün hidrolik aksamlar için gerekli olan, yağ deposu, yağ pompası, selenoid valfler ve hidrolik bağlantı elemanları bulunmaktadır.
Y em Karma Ve Dağıtma Makinesi; Süt sığırı yetiştiriciliği, besi yetiştiriciliği ve küçükbaş hayvan yetiştiriciliğinde, et ve süt kalitesinin üst düzeyde tutulması için dizayn edilmiş kombine bir makinadır. Bu makine ile, sorunsuz yem karma ve dağıtma işlemlerini sağlanabilmektedir. Yem karma ve dağıtma işlemlerinde istenilen rasyon homojenliği ve granül iriliğini makinelerimiz maksimum düzeyde oluşturmaktadır. Hayvan yetiştiriciliğinde amaç, minimum kayıplar ve zararlarla kaliteli yetiştiricilik yapmaktır.
.

pdf

Broşür

play

Video


Homojen Yapı

Yem olarak kullanmak istediğiniz; sap, saman, yonca, silaj, küspe, kesif yem vb. ürünleri yem karma makinesinde homojen bir yapıya getirebilirsiniz.

Teknolojik Yapı

Opsiyonel olarak müşterilerimize sunduğumuz tartım sistemi, 17 rasyon hafızasına sahip ve tamamen Türkçe menü ile ürünlerin istenen ağırlıkta hazırlanmasını sağlamaktadır.
 

Maksimum Verim

Rasyon yemin sindirimini kolay ve besleyici hale getirebilirsiniz. Hayvanların et ve süt verimlerinde gözle görülür bir artış sağlayabilirsiniz. Lifli yemlerin hayvanlar tarafından kolay sindirilmesini sağlayabilir, yemden en iyi şekilde faydalanabilirsiniz.

Yüksek Kazanç

Yem karmak için uygulanan işçilik masrafını ve insan gücünü en aza indirerek maliyetlerinizi düşürebilirsiniz. Zaman kaybını önleyerek, verimliliği artırabilirsiniz. Kullanıcı olarak maliyetleri düşürebilir, karlılığınızı ve rekabet edilebilirliğinizi artırabilirsiniz.
 

Kullanım Kolaylığı

Makine üzerinde mevcut yükleme kepçesi ile ürünleri minimum işgücü ile makine haznesine atılmaktadır.

Ergonomik Çözümler

Makinelerin kontrol kumandasının elektronik olması kullanım ve ergonomi açısından büyük kolaylık sağlamaktadır.

TEKNİK ÖZELLİKLER

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.